Tade

Klimat łaźni Hammam

Zamysłem twórcy marki Tade było przeniesienie rytuału hammam z orientalnej łaźni do łazienki każdego, kto zechce tego spróbować. Thaddée de Slizewicz czerpał inspirację z licznych podróży, poznanych w ich trakcie surowców, doświadczeń lokalnych twórców i wiedzy zdobywanej przez pokolenia. To tam zrozumiał, że pielęgnacja nie musi być tylko zadbaniem o higienę. To także moment relaksu, odrobina czasu poświęconego tylko sobie. Przyjemność i pożytek.

 

Pielęgnacyjny skarb historii

Orientalny rytuał hammam składa się z kilku kroków. Rozpoczyna go zabieg oczyszczający, którego głównym elementem jest użycie czarnego mydła powstałego z oliwy z oliwek i oleju laurowego. Tade oferuje kosmetyki bazujące na tych tradycyjnych składnikach. W asortymencie marki znajdują się uwielbiane przez wielu mydła z Aleppo (także w wersjach z dodatkami), mydła w płynie, sole kąpielowe, wody kwiatowe, peelingi, kamienie ałunowe, a także gustowne artykuły do golenia.

 

Dbałość o oryginalność

W trosce o zachowanie tradycji firma stawia wyłącznie na składniki naturalne. Tade jest marką odpowiedzialną społecznie – dobiera opakowania nadające się do recyklingu, ogranicza ich zużycie, dba o etykę pracy i sprawiedliwe traktowanie swoich partnerów. Produkty są starannie dermatologicznie przetestowane, w pełni ekologiczne, pozbawione SLSów, PEGów, EDTA, formaldehydu, hydroksyetylu, fenoksyetanolu, BHT, silikonów, a także sztucznych substancji barwiących i zapachowych.

 

Certyfikaty:
Testowane na zwierzętach:
Kraj produkcji:
Zapytaj nas o ulubione produkty klientów!

MALOWIA hurtownia kosmetyków naturalnych