Pierre de Plaisir

Unikalne akcesoria kosmetyczne

Pierre de Plaisir to polska marka, która w 2016 roku wprowadziła na rynek kosmetyczny wyjątkowe produkty do peelingu i masażu skóry ciała i twarzy – Kamienie peelingujące wytwarzane ręcznie z naturalnej gliny, dostępne w dwóch wariantach. Mniejsza wersja przeznaczona jest do peelingu twarzy, większa – do pozostałych partii ciała. Produkty wyróżniają się wyjątkową skutecznością w usuwaniu martwego naskórka i wygładzaniu skóry. Dzięki twardej, porowatej strukturze i owalnemu kształtowi zapewniają delikatny, rozluźniający masaż mięśni. Po zastosowaniu Kamienia peelingującego do twarzy skóra pozbywa się nadmiaru serum i przesuszeń, dzięki czemu lepiej wchłania kremy, a nałożony na skórę podkład wygląda bardziej korzystnie i naturalnie.  Kamień peelingujący do ciała w szybki i prosty sposób wygładza skórę, pobudza ją do naturalnej regeneracji i umożliwia lepsze wchłanianie balsamów nawilżających.

Nie tylko do łazienki

Kamienie peelingujące to produkty o uniwersalnym zastosowaniu, niezastąpione w każdym domu. Idealnie sprawdzają się nie tylko w domowym SPA. Dzięki właściwością złuszczającym pomagają w szybki i prosty sposób usuwać przebarwienia i plamy powstałe w wyniku prac kuchennych, ogrodowych czy warsztatowych (ziemia, trawa, smary, tusz, plamy po owocach i warzywach) a także pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z dłoni (cebula, czosnek, ryba). Delikatnie usuną plamy po długopisie, pisakach czy jednorazowych tatuażach z dziecięcych rączek.

Proste w użyciu i w składzie.

Kamienie peelingujące są wykonane ręcznie z naturalnego surowca. Wyróżnia je atrakcyjny,  minimalistyczny design, a ich użycie jest bardzo proste. Można stosować je z dowolnym produktem myjącym używanym w codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

Kamienie peelingujące to również produkty bardzo trwałe, które nie kruszą się i nie zmieniają swojej struktury w czasie ich stosowania. Można usunąć z nich wszelkie zanieczyszczenia poprzez wypalenie w wysokiej temperaturze w domowym piekarniku.

 

Certyfikaty: badania dermatologiczne

Testowane na zwierzętach: NIE

Kraj produkcji: Polska

MALOWIA hurtownia kosmetyków naturalnych