Planeta Organica

Sekrety pielęgnacji z różnych zakątków świata

W gamie kosmetyków Planeta Organica znajdują się produkty do pielęgnacji całego ciała. Są to wysokiej jakości naturalne szampony, odżywki i maski do włosów, żele do mycia, toniki, kremy, olejki i odżywcze sera do twarzy, a także mydła, peelingi i balsamy do ciała. Wszystkie z nich naturalnie stymulują skórę i włosy do odbudowy i odżywienia. Są też elementem relaksującego rytuału pielęgnacyjnego – mają przyjemny zapach, ciekawe konsystencje i kolory. Dodatkowo cieszą oko stylową szatą graficzną, przez co są doskonałym pomysłem na prezent.

 

Wyjątkowe surowce

Kosmetyki tworzone są na bazie naturalnych składników aktywnych. Wśród receptur znajdują się roślinne ekstrakty i 17 unikatowych olejów o wyjątkowych, leczniczych właściwościach. Kosmetyki oparte są na tradycyjnych, skutecznych recepturach z 37 krajów świata – niektóre z nich sięgają nawet okresu sprzed 2000 lat. Kosmetyki zawierają najlepszej jakości, oryginalne składniki tj. masło kakaowe z Ghany, olej arganowy z Maroka czy olej makadamia z Gwatemali. Formuły są odpowiednie dla delikatnej, wrażliwej, a nawet alergicznej skóry.

 

Bezpieczny, świadomy wybór

Planeta Organica oferuje kosmetyki o łagodnych formułach, bezpieczne dla skóry. Nie zawierają one takich substancji jak SLS, parafina, oleje mineralne (substancje ropopochodne), parabeny czy silikony, nie są modyfikowane genetycznie i testowane na zwierzętach. Kosmetyki nie posiadają sztucznych substancji zapachowych i barwiących. Reprezentanci firmy regularnie odwiedzają plantacje i fabryki produkcyjne w celu starannej selekcji wybranych surowców kosmetycznych i kontroli ich jakości, a specjaliści nieustannie pracują nad ulepszeniem formuł kosmetycznych.

 

Certyfikaty: ECOcert, BDIH, ICEA, COSMOS ORGANIC
Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Rosja
Zapytaj nas o ulubione produkty klientów!

MALOWIA hurtownia kosmetyków naturalnych