Orientana

Inspirowane orientem

Azja to nie tylko egzotyczne widoki i niepowtarzalne surowce, to także ekologiczny styl życia i oszczędność. Tym w swojej pracy inspirowała się założycielka marki Orientana. To podróże i zdobyta podczas nich wiedza zainspirowały ją do współpracy z dermatologami i kosmetologami. Kosmetyki te powstają w dwóch kontrolowanych fabrykach – w Indiach i Tajwanie, co gwarantuje stały dostęp do świeżego surowca. Indyjska fabryka posiada certyfikat produkcji według zasad Ayurveda.

 

Dla zmysłów

Kosmetyki marki Orientana to nie tylko wyjątkowe składniki i tradycyjne, azjatyckie formuły. To także przyjemność pielęgnacyjnego rytuału – wspaniałe kompozycje zapachowe, zmysłowe formy kosmetyków (np. balsam w kostce) i formuły kosmetyków takie jak maski i peelingi w formie pasty. To kolejny powód, dla którego klienci chętnie wracają do tych produktów.

 

Bez chemii

Rezygnacja ze szkodliwych składników była pierwszą decyzją marki i do dziś pozostaje jednym z jej filarów. Orientana stawia na ekstrakty z roślin azjatyckich, które wspomagają naturalne funkcjonowanie skóry. W składach kosmetyków nie ma parabenów, pochodnych ropy naftowej, silikonów, PEGów, sztucznych barwników i substancji zapachowych.

 

Z szacunkiem dla zwierząt

Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają też surowców pochodzenia zwierzęcego – z wyjątkiem koziego mleka, wosku pszczelego i śluzu ślimaka, które pozyskiwane są bez szkody dla zwierząt.

 

Certyfikaty:
Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Polska
Zapytaj nas o ulubione produkty klientów!

MALOWIA hurtownia kosmetyków naturalnych