Nacomi

Wysoka jakość w przystępnej cenie

Manifest marki NACOMI zakłada udostępnienie najlepszej pielęgnacji i doskonałych surowców w dobrej cenie po to, by skuteczne kosmetyki nie były zarezerwowane wyłącznie dla zamożnych. Produkty NACOMI wyróżniają się krótkim składem, wyborem skutecznych i sprawdzonych surowców, a przy tym wysoką skutecznością.

 

Nie tylko gotowe produkty

W gamie kosmetyków NACOMI znajdują się przeróżne kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Twój klient może wybrać gotowe produkty – m.in. peelingi, kremy, maski, balsamy, mydła – a także sięgnąć po surowce takie jak glinki, naturalne oleje roślinne czy czyste masło shea.

 

Ciasteczko, które nie tuczy

Jak już wspomnieliśmy, dla NACOMI istotna jest naturalność. Jednocześnie twórcy tej marki wiedzą, że nie każdy z klientów ma ochotę na zupełnie naturalne, czasem egzotyczne lub specyficzne zapachy kosmetyków i surowców. Dlatego marka przygotowała także serię prawdziwie… smakowitych produktów. Mus do ciała czy olejek o zapachu ciasteczek skuszą niejednego miłośnika słodyczy. Peeling cukrowy o zapachu kawy uprzyjemni kąpiel, a poziomkowy balsam przeniesie pamięcią do letniego ogródka dziadków.

 

Certyfikaty:
Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Polska
Zapytaj nas o ulubione produkty klientów!

MALOWIA hurtownia kosmetyków naturalnych