Avebio

Naturalne eliksiry piękna

Filozofia Avebio to pielęgnacja płynąca z natury. Pielęgnacja wykorzystująca najlepszej jakości surowce i produkty tworzące najlepsze formuły – w pełni bezpieczne i dobroczynne w swoim działaniu. Kosmetyki Avebio różnią się od tych dostępnych w popularnych stacjonarnych drogeriach nie tylko imponującym – naturalnym, krótkim, a przy tym bogatym – składem, ale i tym, jak reaguje na nie skóra. Ta nie uzależnia się od ich działania, nie rozleniwia w naturalnym cyklu regeneracji i budowaniu systemu ochronnego. Kosmetyki Avebio faktycznie odżywiają skórę i stymulują ją do samoodnowy, zamiast dawać jedynie wrażenie chwilowego ukojenia.

 

Polskie kosmetyki

Avebio sprzedaje swoje kosmetyki na terenie Unii Europejskiej. To polska marka, która produkty pozyskuje w większości z upraw ekologicznych z wielu zakątków świata oraz od lokalnych wytwórców danego surowca.

 

Najlepsze surowce

Minimalistyczna, choć jednocześnie bogata, pielęgnacja wymaga codziennego wyboru kosmetyków bardzo dobrej jakości, o krótkim składzie, które faktycznie spełniają założoną rolę. Tak jest z produktami Avebio, które wykorzystuje najlepsze surowce. Opakowania zabezpieczane są plombą, gwarantującą bezpieczny transport i świeżość produktu. W kosmetykach tej firmy znajdują się takie składniki jak roślinne oleje (marakuja, makadamia, monoi, czystek, nieśmiertelnik, pszenica, dzika róża, perilla, argan, awokado, neroli, rokitnik i wiele innych), ekstrakty owocowe czy masło shea. Ogromną popularnością cieszą się hydrolaty, toniki i ambrozje do twarzy. W gamie produktów znajdują się kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, a także mydła, glinki oraz sole do kąpieli.

 

Certyfikaty: ECOCERT, SOIL ASSOCIATION, ICEA, USDA, FAIR TRADE
Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Polska
Zapytaj nas o ulubione produkty klientów!

MALOWIA hurtownia kosmetyków naturalnych